Kontakta oss

 

Mats Dahl
Verkställande direktör
mats.dahl@decerno.se
08-630 75 15

 

Försäljning

Fabian Lyman
Försäljningschef
fabian.lyman@decerno.se
08-630 75 82

Arne Westin
Försäljning
arne.westin@decerno.se
08-630 75 26

Elis Sjömar
Försäljning Sitecore
elis.sjomar@decerno.se
031-35 08 509

 

Affärsområden

Lennart Haggård
Affärsområdeschef: Verksamhetssystem (privat)
lennart.haggard@decerno.se
08-630 75 13

Rikard Linneroth
Affärsområdeschef: Geografisk IT
rikard.linneroth@decerno.se
031-77 44 390

Fredrik Hörnsten
Affärsområdeschef: Digitala tjänster
fredrik.hornsten@decerno.se
+46 733 137 077

Fabian Lyman
Affärsområdeschef: Verksamhetssystem (offentligt)
fabian.lyman@decerno.se
08-630 75 82

 

Övriga

Sven Norman
Teknisk chef
sven.norman@decerno.se
08-630 75 21

Fredrik Lundin
Design- och strategichef
fredrik.lundin@decerno.se
+46 733 137 003

Malin Niklasson
Marknadsansvarig
malin.niklasson@decerno.se
+46 762 287 384

Ulrika Sandström
HR-ansvarig
ulrika.sandstrom@decerno.se
070 615 31 20 

 
 

Våra kontor

Kista

Electrum 234
164 40 Kista
Besök: Kistagången 16
Leverans: Isafjordsgatan 22
+46 8 630 75 00

Stockholm

Hudiksvallsgatan 4B
113 30 Stockholm
+46 8 630 75 00

 

Uppsala

Västra Ågatan 16
753 09 Uppsala
+46 8 630 75 00
 

Göteborg

Vasagatan 45
411 37 Göteborg
+46 31 77 77 790
 

 

Sevilla

Calle Orden de Malta 7
41003 Sevilla, Spanien
+34 662 23 15 12
 

 

Orgnr: 556498-5025